Opiekun Medyczny - Austria

11583 zł

Opis

ASYSTENT/KA PIELĘGNIARSKI/A
Oferujemy:
- Czas pracy dostosowany do Twoich preferencji: zmiany dzienne, nocne i/lub weekendowe
- Zatrudnienie od pół etatu do pełnego etatu
- Wynagrodzenie, które wynosi co najmniej 2700,00 EUR brutto miesięcznie przy pełnym wymiarze czasu pracy,
- Dodatek opiekuńczy w wysokości około 135,00 EUR
- Atrakcyjny pakiet dobrowolnych świadczeń socjalnych
- Indywidualne bezpłatne szkolenia i możliwości dalszego kształcenia

Wymagania:
- Wykształcenie: opiekunki/opiekunów medycznych z dyplomem licencjata lub pielęgniarz/pielęgniarka z dyplomem licencjata
- Licencja zawodowa zgodnie z rejestrem pracowników służby zdrowia (GBR)
- Dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom B2)
- Mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Opis stanowiska/Zadania:
1. Obszar działania asystenta pielęgniarskiego
- Uczestnictwo i realizacja zadań pielęgniarskich powierzonych im przez członków profesjonalnej służby zdrowia i pielęgniarstwa,
- Pomoc w diagnostyce i terapii,
- Obserwacja stanu zdrowia pacjenta,
- Wykonywanie powierzonych im przez członków starszej służby zdrowia i pielęgniarek zadań opieki pielęgniarskiej, zgodnie z ich profilem kwalifikacyjnym,

2. Działanie w sytuacjach awaryjnych obejmuje:
- Rozpoznawanie i ocena sytuacji awaryjnych oraz podejmowanie odpowiednich środków,
- Podejmowanie na własną odpowiedzialność natychmiastowych działań ratujących życie w przypadku braku dostępu do lekarza, w szczególności:
A. Masaż serca i sztuczne oddychanie za pomocą prostych aparatów oddechowych,
B. Wykonywanie defibrylacji za pomocą m.in. urządzeń półautomatycznych,
C. Podawanie tlenu;

3. Udział w diagnostyce i terapii obejmuje:
- Podawanie leków do podawania miejscowego, przezskórnego i przez przewód pokarmowy i/lub drogi oddechowe,
- Podawanie podskórnych zastrzyków insuliny i podskórnych zastrzyków leków przeciwzakrzepowych,
- Podłączanie i rozłączanie bieżących infuzji z wyjątkiem cytostatyków i transfuzji krwi pełnej i/lub składników krwi, utrzymywanie drożności leżącego obwodowego dostępu naczyniowego i jego usuwanie w razie potrzeby,
- Usuwanie cewników podskórnych i obwodowych,
- Badanie krwi, moczu i kału oraz pobieranie krwi z naczyń włosowatych w ramach przyłóżkowej diagnostyki laboratoryjnej i wykonywania szybkich badań (badania przyłóżkowe),
- Pobieranie krwi z żyły, z wyjątkiem dzieci,
- Wykonywanie lewatyw mikro i jednorazowych,
- Wykonywanie prostych zabiegów opatrywania ran, w tym zakładanie opatrunków, okładów i bandaży,
- Prowadzenie karmienia przez zgłębnik żołądkowy,
- Rejestrowanie i monitorowanie podstawowych danych medycznych (tętno, ciśnienie krwi, oddychanie, temperatura, poziom świadomości, masa ciała, wzrost, wydalanie)

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia

Marika Dybek

July 4, 2024 08:28
Telefon kontaktowy: 575077772
Przy kontakcie zaznacz, że pozyskałeś go ze strony waustrii.com
Możesz też wysłać tradycyjną wiadomość e-mail:

POUCZENIE:

Administratorem Państwa danych osobowych przekazywanych w niniejszym formularzu jest A.COM Krzysztof Sroka, ul. Rolnicza 2 lok. 62, 33-100 Tarnów, NIP: 8731369267.

Rozwiń ciąg dalszy

Jeżeli złożyłeś oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w każdej chwili masz prawo cofnąć tą zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe przetwarzane na podstawie powyższej zgody mogą być wykorzystywane w celu:
1) świadczenia usług drogą elektroniczną (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO),
2) w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),
3) w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

Twoje dane osobowe możemy udostępniać następującym kategoriom podmiotów:
1) podwykonawcom, czyli podmiotom, z których korzystamy przy ich przetwarzaniu;
2) partnerom handlowym, których oferta uzupełnia naszą ofertę;

Nie przekazujemy Twoich danych poza teren EU/EOG.

Twoje Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane od momentu ich uzyskania przez Administratora Danych Osobowych do czasu obowiązywania umowy zawartej Tobą, a także po jej zakończeniu w celach:
1) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy;
2) wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych;
3) marketingowych do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały.

Warto pamiętać, że masz prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Przysługuje Ci prawo:
1) dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;
2) do sprostowania (poprawiania swoich danych);
3) do usunięcia danych;
4) do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
5) do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
6) do przenoszenia danych;
7) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego;
8) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych

Szczegóły i wskazówki jak wykonywać swoje prawa znajdziesz Użytkowniku na naszej stronie internetowej w polityce prywatności. Podanie danych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie równoznaczne z brakiem możliwości zawarcia umowy sprzedaży, brakiem możliwości realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną.

Autor ogłoszenia

Lokalizacja

Austria

Jesteś autorem tego ogłoszenia?

Promuj ogłoszenie Edytuj